Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Türkiye'nin en kazançlı alışveriş sitesi ucuzatoptan.com'a hoş geldiniz...   ucuzatoptan.com Medya ve Ticaret alanında uzun yıllar hizmet vermiş İdea ve Endeks Medya şirketlerinin ortaklığında faaliyet gösteren güçlü bir gruba bağlıdır. Sitemizde yer alan tüm ürünler stokludur. Ürünleri üreticilerden veya doğrudan anlaşmalı firmamızla uygun fiyatta sitemizde sunmaktayız. Bu nedenle de ucuz fiyat aracısız hizmet ile karşınızdayız. Düşük fiyatla, yüksek satış adedi her zaman hedefimizdir. Adımızdan da anlaşılacağı gibi en ucuz toptan ürünler ucuzatoptan.com'da !

     Toptan ve Perakende satış yaptığımızdan dolayı mal alan yada satan her kurum veya kişi bizim için müşteri sıfatını taşımaktadır. Alışveriş öncesi, sonrası ve bu zaman dilimi içinde gerçekleştirilen tüm işlemler sistemimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Alışverişinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmanızı sağlayan kullanışlı tasarımımız ile Türkiye'nin en pratik toptan alışveriş sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

     Stoklarımızda bulunan çok çeşitli ürünle müşterilerimizin her türden ürüne ulaşabilmesini sağlayacak bir platform oluşturduk. Ürün çeşidimiz her geçen gün artmakta olup ülkemizdeki satış trendine paralel olarak stoklarımızı arttırmaktayız.

     Her tarz müşteriye hitap eden ucuzatoptan.com olarak biz; çözüm odaklı, oluşabilecek her türlü soruna pratik alternatifler sunabilen, hızlı ve sorunsuz alışveriş yapmanızı amaçlayan, karşılıklı saygı çerçevesinde müşterilerimize internet üzerinden toptan satış yapabilmesini sağlayan bir e-ticaret sitesiyiz.

     Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ve marka olarak en çok bilinen toptan alışveriş sitesi olmak, misyonumuzdur. Her gün müşterilerine en farklı ve en ucuz ürünler sunan ucuzatoptan.com olarak iyi alışverişler dileriz...Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.